Arama kaydi geri getirme

Contents:
 • İnstagram Silinen Arama Geçmişi Nasıl Geri Getirilir ? - instagram Takipçi Hilesi
 • Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme Programı
 • İnstagram Silinen Arama Geçmişi Nasıl Geri Getirilir ?
 • Yazı dolaşımı
 • Android arama geçmişleri silindikten sonra Android cihazınızı mümkün olan en kısa sürede kullanmayı bırakmanız gerekir; çünkü yeni veriler silinmiş Android arama günlüğünün geri alınamamasına neden olacak eski verilerin üzerine yazabilir. Android çağrı günlüğü kurtarma işlemine gelince, Android veri kurtarma yazılımı kullanmayı düşünmelisiniz.

  İnstagram Silinen Arama Geçmişi Nasıl Geri Getirilir ? - instagram Takipçi Hilesi

  Diğer silinen fotoğraf ve kayıtları kurtarmak için Lütfen Tıklayınız! Bu yazılımın iki kurtarma modülü vardır: Bu iki kurtarma modülüyle, Android telefon, tablet ve SD karttan mesajlar, kişiler, arama geçmişleri, fotoğraflar, videolar, sesli posta ve daha birçok şey gibi silinen veya kaybolan verileri kurtarabilirsiniz. Kurtarılan bu verilerin tümü bilgisayara kaydedilebilir.

  Kişilerinize numara ekleme

  Böylece, Android cihazınızdaki orijinal veriler, yeni veriler tarafından üzerine yazılmayacaktır. Android cihazınızı bilgisayara USB kablosuyla bağlayın ve ana arayüzüne girmek için yazılımı açın. Android cihazınızda USB hata ayıklamasını etkinleştirmediyseniz, aşağıdaki arayüzü göreceksiniz. Bu arayüz, farklı Android sürümlerinin USB hata ayıklamasını nasıl etkinleştireceğinizi gösterir.

  Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme Programı

  USB hata ayıklamasını etkinleştirmek için lütfen ilgili bir kılavuz seçin. İşte bu yazıda, Samsung Android 6. Böylece, bu arabirimdeki dördüncü kılavuz seçildi. USB hata ayıklama zaten açıksa, ancak yine de bu arayüzü giriyorsanız, Android cihazınızı yeniden denemek için yeniden bağlayabilirsiniz.

  Ardından, USB hata ayıklamasına izin vermenizi bildiren bu arayüze gireceksiniz. Bu yazılımı bir dahaki sefer aynı bilgisayarda kullandığınızda atlayacaksınız.

  Ardından, bu arayüze gireceksin. Bu arayüzde iki tarama modu listelenmiştir.

  İnstagram Silinen Arama Geçmişi Nasıl Geri Getirilir ?

  Android veri kurtarma gerekendir. Android veri kurtarma aracı Android için kurtarma Yüce bir veridir. Bununla beraber, kişiler, videolar, mesajları, Fotoğraflar, hangi durumda olursa olsun sen karşılaşmak-vb hasar, su da dahil olmak üzere silinen Android verileri ekran çatlak, kurtarmak için izin verilir.

  Sadece 4 basit adımı gerekendir.

  Yeniden elde etmek--dan Android arama geçmişini silmek

  Neden Android veri kurtarma önce bilgisayarınıza indirmek ve yeniden elde etmek onları deneyin. Android veri alma üzerinde kolay rehber altındadır. Download ve Android veri kurtarma install üstünde senin bilgisayar ve denemek. Özel öğretmen üstünde Android veri kurtarma ile Android veri alınıyor İlk olarak, Android telefon verilerinizi kayıp olduğunu bulduktan sonra Android ile herhangi bir işlem yapmak hatırlıyorum.

  Aksi takdirde, Android verilerinizi gitti ve takip edilemez haline.


  • android silinen çağrı kaydını geri getirme ? » Sayfa 1 - 1?
  • telefon sinyal takibi google earth.
  • Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme Programı.
  • [çözüldü] iPhone'da silinen aramaları geri getirmek?

  Ve senin Android telefon USB kablosu ile bilgisayara bağlanmak isteyen aşağıda pencere olarak göreceksiniz. Bağlamak o iyi durumda kurtarma yarı yolda başarısız olmayacağım. USB girdiyseniz, daha önce de hata ayıklama sadece ihmal ve sonraki adıma geçin.

  Yazı dolaşımı

  Android veri kurtarma seçmeli olarak tarama silinmiş dosyaları, "Arama Kaydõ", örneğin sağlar. Adım 3 Veri kaybı için Android akıllı telefon taramak için izin Dokunun "aygıtınız almak için telefonunuzda izin ver" inceden inceye gözden geçirmek ve ilerleme çubuğu tarama ne kadar ilerlemiş durumda gösterecektir. Adım 4 Önizleme ve silinen Android verileri kurtarmak Tüm verileri inceden inceye gözden geçirmek ve içinde bulundukları göre hangi katalog arabirimi listelenir. Sonra tek tek istediğin işaretlemek için izin verilir.

  Recent tags:

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web