Whatsapp sohbet yedeği icloud

Contents:
 • Whatsapp mesajları nasıl geri yüklenir?
 • iCloud WhatsApp Yedekleme Sorunu
 • Bu yazıyı beğendiniz mi?
 • iPhone'da Silinen WhatsApp Mesajları Nasıl Kurtarılır? - Akıllı Telefon
 • Whatsapp mesajları nasıl geri yüklenir?

  Dünya çapında 1 milyardan fazla aktif kullanıcısı bulunan ve neredeyse  SMS  ile mesajlaşmayı tarihe gömen WhatsApp ile yapılan yazışmaların ve medya dosyalarının yedeklenmesi birçok kullanıcı için oldukça önemli. Geçtiğimiz günlerde YouTube desteğine kavuşan WhatsApp bir yenilikle daha karşımızda.

  WhatsApp, küçük işletmeler için WhatsApp Business uygulamasını ücretsiz olarak kullanıma sunduğunu açıkladı. Yedekleme sorununun kolayca çözülebileceğini belirten yetkililer, kullanıcılara yedekleme için hücresel bağlantı yerine bir kablosuz ağ kullanmalarını tavsiye ediyor. Sonrasında ise yedekleme sıklığı ayarını kontrol etmek gerekiyor. Sıklıkla karşılaşılan bir diğer durum ise, yetersiz depolama alanı. Bir diğer işlem ise iCloud servisini kontrol etmek.

  iCloud WhatsApp Yedekleme Sorunu

  Eğer, yukarıda belirttiğimiz tüm adımları sorunsuzca gerçekleştirmenize rağmen halen yedekleme yapamıyorsanız, iCloud servisinde bir sorun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Görüşleriniz benim için çok önemli. Yorumuma cevap gelirse mail yoluyla bana bildir. İçindekiler 1 Silinen mesajlarımı nasıl geri alabilirim?

  Bu yazıyı beğendiniz mi?

  Merhaba Sevgili okurlarım, Bu yazımda sizlere hem android için hem de iphone cihazlar için whatsapp yedekleme ve arşivleme hakkında bilgiler vereceğim. Silinen mesajlarımı nasıl geri alabilirim? Android Özet WhatsApp her sabah otomatik olarak sohbetlerinizi yedekler.


  • mobil film izleme programi.
  • ANDROİD'DE SİLİNEN WHATSAPP MESAJLARINI GERİ GETİRME.
  • WhatsApp iOS versiyonununda büyük sorun!.
  • samsung android takip?
  • cep telefonu haritadan takip?

  Geri yüklemeyi denemek için WhatsApp'ı silip yeniden yükleyin. Mesaj geçmişinizi yüklemeniz için sorulduğunda Geri Yükle'ye tıklayın. Silinen sohbetleriniz artık WhatsApp'ta görünecektir.

  Detaylar WhatsApp, her sabah saat 4'te otomatik olarak yedekleme yapar ve yedeklemeleri Android telefonunuzun WhatsApp dosyasında saklar. Aynı şey görüşmeler için de geçerlidir. Neyse ki endişe etmenize gerek yok.

  iPhone'da Silinen WhatsApp Mesajları Nasıl Kurtarılır? - Akıllı Telefon

  Zira basit birkaç adımla silinen mesajları geri getirmek mümkün. Uygulama kullanıcıların mesaj kayıtlarını kendi sunucusunda saklamıyor.

  WhatsApp konuşmalarınızı iCloud ile yedekleyebilirsiniz

  Yani silinen bir mesajı bu yolla geri getirmek söz konusu değil. Ancak konuşma geçmişinizi iCloud veya iTunes ile yedeklediyseniz bunları kolayca kurtarabilirsiniz. Son yedeklemenin hangi tarihte alındığını gösteren bir ibare görüyorsanız yedekleme aktif demektir. Otomatik yedekleme özelliği açık değilse aynı ekrandan Otomatik Yedekleme seçeneğine dokunarak hangi sıklıkla yedekleme alınması gerektiğini seçebilirsiniz.

  WhatsApp Yedekleri Farklı Telefona Nasıl Aktarılır

  Recent tags:

  Uygulamamızın tüm özelliklerini görmek isterseniz, butonuna tıklayın "Demoyu Görüntüle" Ürünlerimizin fiyatını öğrenmek isterseniz lütfen planı seçin: Telefon, Masaüstü, Aile kiti.