Iphone X gps takip

Contents:
 • Harita ile ilgili yardım alın
 • iOS 8 ve sonraki sürümlerindeki gizlilik ve Konum Servisleri hakkında
 • Telefon gps takip - Iphone X yazılım güncelleme yapamıyorum
 • Uygulamanın, Konum Servisleri'ni gerektiği gibi kullanmasına izin vermek için İzin Ver'e dokunun.

  Harita ile ilgili yardım alın

  Erişimi engellemek için İzin Verme'ye dokunun. Konum Servisleri'nin açık olduğundan emin olun. Uygulamayı bulmak için ekranı aşağı kaydırın.

  Uygulamaya dokunun ve bir seçenek belirleyin: Konum Servisleri bilgilerine erişimi engeller. Ek özellikler için hesabınızı Premium'a yükseltebilirsiniz. Her ay veya yılda bir abonelikler yenilenir. Lokasyon servislerinin uygulama arka planda çalışıyorken de kullanılması pilin daha çabuk bitmesine sebebiyet verebilir.

  Arkadaşlarımı Bul'u ayarlama

  Bir önceki güncelleme ile ortaya çıkan konum bilgilerinin gelmemesi veya geç gelmesi sorunu düzeltildi. Takip ettiğiniz kişinin konum servisleri ve internet bağlantı durumu artık harita üzerindeki resimde ve konum gösterge panelinde renklerle gösteriliyor. Renklerin anlamları aşağıdaki gibidir; - Mor: Internet bağlantısı yok veya uygulama silinmiş - Kırmızı: Cihazın konum servisleri kapalı veya kullanıma izin verilmemiş - Turuncu: Konum servislerine erişim izni sadece uygulamayı kullanırken olarak verilmiş - Yeşil: Internet bağlantısı ve konum servislerine erişim var.

  iOS 8 ve sonraki sürümlerindeki gizlilik ve Konum Servisleri hakkında

  Uygulama gayet güzel ve gerçek zamanlı yer bildirimini yapıyor hatta premium hesap alırsanız konumunu paylaşan kişilerin kiminle telefonda konuştuğunu bile görebiliyorsunuz. Güzel bir uygulama yanlız arada konumda sapmalar yapabiliyor buda güncellemelerle düzelir diye tahmin ediyorum nişanlımla kullanıyorum teşekkür ederiz. Değerli yorumunuz ve desteğiniz için teşekkürler. Hayatımda ilk kez bir uygulamaya yorum yapıyorum Harika bir uygulama teşekkürler.

  Güzel yorumunuz ve desteğiniz için teşekkürler. Harika bir uygulama elinize sağlık hemde ücretsiz.


  • s5 mesaj takip;
  • gps takip cep telefonu.
  • App Store Önizleme.

  Açıklama Konum'u istediğiniz kişiyle istediğiniz zaman bulunduğunuz yeri paylaşmak için kullanabilirsiniz. Mac'inizin İnternet'e bağlı olduğundan emin olun. Harita uygulamasındaki bir sorunu bildirmeniz gerekiyorsa Aşağıdaki Harita özellikleriyle ilgili sorunları bildirebilirsiniz: Harita Ara Gezinme Toplu Taşıma Görüntü kalitesi Ayrıca, bir yer ekleyebilir ve ev veya iş adresinizi düzenleyebilirsiniz.

  Telefon gps takip - Iphone X yazılım güncelleme yapamıyorum

  Sağ üst köşedeki   simgesine dokunun. Sorunu seçin ve ekrandaki yönergeleri izleyin. Mac'inizde Mac'inizdeki bir sorunu bildirmek için şu adımları izleyin: Wed Nov 01 Teşekk�rler - size nasıl daha iyi yardımcı olabiliriz?

  Recent tags:

  • Gps takip sistemi programı
  • lenovo telefon servis takip
  • snapchat takip edilmesi gereken

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web