Iphone ekran izleme

Contents:
 • iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda Ekran Kolaylıkları'nı kullanma
 • Dikkat! Sevgiliniz sizi izliyor!
 • Hareketleri kullanarak uygulamalar arasında geçiş yapma
 • Önerilen İçerikler
 • iOS 11’in Ekran Kayıt Özelliği Nasıl Kullanılır? - tursert.com | Blog
 • Hatta Slide Over'da bir uygulamada çalışabilir, Split View'da iki uygulamayı aynı anda görüntüleyebilir, Resim İçinde Resim'de film izleyebilir veya FaceTime'ı kullanabilirsiniz. Üstelik bunların tümünü aynı ekranda gerçekleştirebilirsiniz. Açık herhangi bir uygulamanın, hatta Split View'da açık iki uygulamanın önüne başka bir uygulamayı kaydırmak için Slide Over özelliğini kullanın.

  Split View'da iki uygulamayla çalışıyorsanız  ve Slide Over'da üçüncü bir uygulamayı açmak istiyorsanız ekranın en altından yukarıya kaydırarak Dock'u açın. Ardından, uygulamayı uygulama bölücüsünün üst kısmına sürükleyin. Slide Over'da açık olan uygulamayı taşımak için  simgesini basılı tutun ve ekranın sağına veya soluna sürükleyin. Ayrıca Slide Over'da açık olan uygulamayı ekranın dışına taşıyabilir ve kullanmak istediğinizde kaydırma hareketiyle tekrar açabilirsiniz.


  • whatsappta silinen mesajlar nasil geri gelir?
  • iphone 6s yazılım güncelleme menüsü yok.
  • Ayarlar uygulamasından Renk Filtrelerini açma.
  • telefon takip cihazi;

  Parmağınızı  simgesine yerleştirip uygulamayı sağa ve ekranın dışına sürüklemeniz yeterlidir. Uygulamayı tekrar kullanmak istediğinizde ekranın sağ kenarından sola doğru kaydırabilirsiniz. Slide Over özelliğini iPad Pro, iPad 5. Split View ile iki uygulamayı aynı anda kullanabilirsiniz.

  Örneğin, bir e-posta oluştururken fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.

  iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda Ekran Kolaylıkları'nı kullanma

  Safari'de tatil önerileri ararken Harita'da bir konuma bakabilirsiniz. Split View'i iPad Pro, iPad 5. Resim İçinde Resim özelliğiyle TV şovu izlerken e-posta yanıtlayabilir ve daha birçok işlem yapabilirsiniz.

  FaceTime kullanıyorsanız veya video izliyorsanız simgesine dokunduğunuzda video, ekranın bir köşesine küçültülür. Ardından ikinci bir uygulamayı açabilirsiniz. Bu sırada video oynatılmaya devam eder. Videoyu taşımak için başka bir köşeye sürükleyin.

  Mac'inizde Ekran Perdesi Kullanma

  Videoyu tekrar tam ekran olarak açmak için videonun sol köşesindeki  simgesine dokunun. Sürükleyip bırakma özelliğiyle metin, fotoğraf ve dosyaları bir uygulamadan diğerine taşıyabilirsiniz.

  Dikkat! Sevgiliniz sizi izliyor!

  Örneğin, Safari'deki metinleri notlara, Fotoğraflar'daki görüntüleri e-postalara veya takvim etkinliklerini mesajlara sürükleyebilirsiniz. Farklı bir uygulamaya geçiş yaptıktan sonra bazı uygulamalar askıya alınmadan önce kısa bir süre çalışır.

  Daha fazla bilgi

  Askıya alınmış uygulamalar aktif olarak kullanılmaz, açık değildir ve sistem kaynaklarını tüketmez. Arka Planda Uygulama Yenile özelliğini kullanırsanız askıya alınmış uygulamalar güncellemeleri ve yeni içerikleri kontrol edebilir. Bir uygulamadan çıkmak için uygulama değiştiriciyi kullanırsanız tekrar açmadığınız sürece uygulama çalışmayabilir veya yeni içerikleri kontrol edemeyebilir.

  Hareketleri kullanarak uygulamalar arasında geçiş yapma iPad'inizde Çoklu Görev hareketlerini kullanarak hızlı bir şekilde uygulama değiştiriciyi görebilir, başka bir uygulamaya geçiş yapabilir veya Ana ekrana dönebilirsiniz.

  Hareketleri kullanarak uygulamalar arasında geçiş yapma

  Tüm açık uygulamalarınızı görmek için tek parmağınızla ekranın en altından yukarıya kaydırın veya Ana ekran düğmesini çift tıklayın. Farklı bir uygulamayı bulmak ve açmak için tek parmağınızla sağa kaydırın.

  Uygulamalar arasında geçiş yapma: Bir uygulamayla çalışırken önceden kullandığınız bir uygulamaya geçiş yapmak için dört veya beş parmağınızla sola ya da sağa kaydırın. Bir uygulamayı kullanırken ekranda dört veya beş parmağınızla kıstırma hareketi yapın. Dock'u kullanarak aynı anda birden fazla uygulamada çalışma Dock, hangi uygulamada olursanız olun anında başka uygulamalar açmanıza ve bunlara geçiş yapmanıza olanak sağlar.

  Önerilen İçerikler

  Aynı anda iki uygulama kullanma Dock, aynı anda birden fazla uygulamada çalışmanızı kolay hale getirir. Slide Over ile ikinci bir uygulamayı açma Açık herhangi bir uygulamanın, hatta Split View'da açık iki uygulamanın önüne başka bir uygulamayı kaydırmak için Slide Over özelliğini kullanın. Dock'u açmak için ekranın en altından yukarıya kaydırın. Dock'u açın, açmak istediğiniz ikinci uygulamayı basılı tutun ve ekrana sürükleyin. Ancak tam ekran uygulamasında bu mavi çubuğun görünmediğini de söylemeden geçmeyelim. Bu özellik sayesinde yaptığınız tüm video kayıtlar fotoğraflar albümün içerisine kaydediliyor.

  Tabi ki buradan da kaydettiğiniz videoları dilediğiniz şekilde düzenleyebiliyorsunuz. Kaydettiğiniz bu videoları da dilediğiniz gibi sosyal medya, e-posta veya kısa mesaj yoluyla sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.


  • Ana Ekran düğmesini kullanma;
  • casus telefon dinleme ios.
  • AirPlay ile iPhone, iPad veya iPod touch'ınızdaki video içeriklerini yayınlama.
  • türkçe casus yazılım programı!
  • iPhone, iPad ve iPod touch'ınızdaki Erişilebilirlik özelliklerini kullanma.
  • Dikkat! Sevgiliniz sizi izliyor! - Erdal KAPLANSEREN.
  • telpa cihaz takip.

  Apple, güncelleme yayınlamaya devam ediyor. Apple, kullanıcıları için yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni güncelleme ile Apple Store uygulamasında artık sesli arama özelliği olacak. Yeni tablet bataryası ile ön plana çıkıyor.

  iOS 11’in Ekran Kayıt Özelliği Nasıl Kullanılır? - tursert.com | Blog

  Yorumunuz onaylandıktan sonra sitede gösterilecektir. PS4'ün en önemli 10 özelliği! Instagram'da Takipçi Sayısını Arttırmanın Yolları?

  Recent tags:

  • Keylogger spy monitor free
  • samsung wave 2 arama kaydı görünmüyor
  • casus telefon kullananlar

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web